Fc Croatia M. – Nk Hajduk M. (2-1)

U nedelju 24.7 zdrijeb prvog kola bavarkog kupa spojio je FC Croatiju i NK Hajduk.
Po jako suncanom i toplom vremenu u hrvatskom derbiju obe ekipe su bile jako borbene i jako fair.
Pred oko 150 gledatelja, od mladi bambini igraca Croatije do nasi najvjernini i najstariji navijaca igrala se jako zanimljiva utakmica.
Nasa ekipa FC Croatije je u 38 minuti jako lijepim golom Miroslav a Pejica povela. U drugom poluvremenu uz mnogobrojne sanse u 54 minuti je povisio Drazen Kajic na 2:0.
U 73 munti Ivan Combaj smanjuje na 2:1.
Zadnje minute su bile jako uzbudljive sa mogucnosti a na obe strane. Uz veliki borbu i dobre obrane Mateja Bozica nasa FC Croatije nastavlja natjecanje u kupu.
Poslije utakmice se na zajednickom jelu, slavilo uz domaci gulas, peceno i lijepim delicijama.